Szanowni Państwo, 

w imieniu organizatorów Krajowej Konferencji Bioindykacyjnej serdecznie zapraszamy do udziału w X jubileuszowej edycji konferencji, która odbędzie się w Gdańsku. 

Krajowa Konferencja Bioindykacyjna na stałe wpisała się w kalendarz spotkań naukowych i branżowych poświęconych zagadnieniom bioindykacyjnej oceny jakości wody, ścieków, gleby oraz substancji i związków chemicznych. Umożliwia dostęp do wiedzy, najnowszych badań naukowych, zapoznanie się ze światowymi trendami w obszarze tego typu projektów i nowymi technologiami wdrażanymi w przemyśle, połączoną z możliwością prezentacji oferty firmy. 

Przewidujemy udział około 60 naukowców i przedstawicieli zakładów wodociągowo-kanalizacyjnych odpowiedzialnych za jakość i bezpieczeństwo wody i ściekówanalityków z ośrodków naukowych i instytutów badawczych, inspektorów ochrony środowiska oraz przedstawicieli laboratoriów przemysłowych .

Wiodącymi tematami spotkania będą: bioindykacja, biotesty, oznaczanie toksyczności, aspekty metodologiczne i teoretyczne, wykorzystanie narzędzi molekularnych w badaniach ekotoksykologicznych, w tym: oznaczanie genotoksyczności, oznaczanie aktywności enzymatycznej, markery genetyczne we wczesnym ostrzeganiu przed zagrożeniem, wykorzystanie badań toksyczności i genotoksyczności w badaniach środowiskowych i nie tylko, zastosowania w/w systemów w obszarze praktycznej analizy i oceny toksyczności ścieków, wód powierzchniowych i podziemnych, osadów i substancji w fazie stałej, powietrza oraz wykorzystanie dla potrzeb monitoringu jakości wody przeznaczonej do spożycia, gleby, środowiska i oceny ryzyka środowiskowego, prawo środowiskowe pod kątem wykorzystania metod bioindykacyjnych, administracyjne postrzeganie wykorzystywania metod bioindykacyjnych i biotestów, dobrostan środowiska wodnego i glebowego.

Spotkanie jest znakomitą okazją do zaprezentowania Państwa firmy, promocji osiągnięć technologicznych oraz bezpośredniego nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami działającymi w tym sektorze. 

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o zapoznanie się ze szczegółową Ofertą dla Firm (do pobrania poniżej) i przesłanie Karty Zgłoszenia Firmy (do pobrania poniżej) na numer fax-u 228670530 lub mail-em: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Z poważaniem 
w imieniu organizatorów
Grzegorz Piętowski

 Formularze zgłoszeniowe zostaną aktywowane 6-8 tygodni przed datą konferencji. 

Pobierz OFERTA DLA FIRM

Pobierz KARTA ZGŁOSZENIA FIRMY.pdf

Pobierz KARTA ZGŁOSZENIA FIRMY.docx

Patronaty honorowe konferencji KKB-10:

                                                   

 Komisja "Gleba a Zdrowie Czlowieka"           

Polskie Towarzystwo Gleboznawcze            


Sponsorzy wspierający konferencję: 

                  

   

Patronat medialny: 

                  logo sw vertical                                                            Logo_NOOS-e_96_dpi.jpg