IX KKB
Poznań 08-10.04.2019.
IX KKB
Poznań 08-10.04.2019
IX KKB
Poznań 08-10.04.2019

Szanowni Państwo, 

w imieniu organizatorów Krajowej Konferencji Bioindykacyjnej serdecznie zapraszamy do udziału w IX edycji konferencji, która odbędzie się w dniach 08-10.04.2019 w Poznaniu. 

Krajowa Konferencja Bioindykacyjna na stałe wpisała się w kalendarz spotkań naukowych i branżowych poświęconych zagadnieniom bioindykacyjnej oceny jakości wody, ścieków, gleby oraz substancji i związków chemicznych. Umożliwia dostęp do wiedzy, najnowszych badań naukowych, zapoznanie się ze światowymi trendami w obszarze tego typu projektów i nowymi technologiami wdrażanymi w przemyśle, połączoną z możliwością prezentacji oferty firmy. 

Przewidujemy udział około 60 naukowców i przedstawicieli zakładów wodociągowo-kanalizacyjnych odpowiedzialnych za jakość i bezpieczeństwo wody i ściekówanalityków z ośrodków naukowych i instytutów badawczych, inspektorów ochrony środowiska oraz przedstawicieli laboratoriów przemysłowych .

Wiodącymi tematami spotkania będą: bioindykacja, biotesty, oznaczanie toksyczności, aspekty metodologiczne i teoretyczne, wykorzystanie narzędzi molekularnych w badaniach ekotoksykologicznych, w tym: oznaczanie genotoksyczności, oznaczanie aktywności enzymatycznej, markery genetyczne we wczesnym ostrzeganiu przed zagrożeniem, wykorzystanie badań toksyczności i genotoksyczności w badaniach środowiskowych i nie tylko, zastosowania w/w systemów w obszarze praktycznej analizy i oceny toksyczności ścieków, wód powierzchniowych i podziemnych, osadów i substancji w fazie stałej, powietrza oraz wykorzystanie dla potrzeb monitoringu jakości wody przeznaczonej do spożycia, gleby, środowiska i oceny ryzyka środowiskowego, prawo środowiskowe pod kątem wykorzystania metod bioindykacyjnych, administracyjne postrzeganie wykorzystywania metod bioindykacyjnych i biotestów, dobrostan środowiska wodnego i glebowego.

Spotkanie jest znakomitą okazją do zaprezentowania Państwa firmy, promocji osiągnięć technologicznych oraz bezpośredniego nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi partnerami działającymi w tym sektorze. 

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o zapoznanie się ze szczegółową Ofertą dla Firm (do pobrania poniżej) i przesłanie Karty Zgłoszenia Firmy (do pobrania poniżej) na numer fax-u 228670530 lub mail-em: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Z poważaniem 
w imieniu organizatorów
Grzegorz Piętowski

 

Pobierz OFERTA DLA FIRM

Pobierz KARTA ZGŁOSZENIA FIRMY.pdf

Pobierz KARTA ZGŁOSZENIA FIRMY.docx

Patronaty honorowe konferencji KKB-9:

 

Logo PIS       Główny Inspektor Sanitarny

LogoPP                         LogoPP 

                                                                    PP WTCh

  JM Rektor                                              Dziekan

  Politechniki Poznańskiej                    Wydziału Technologii Chmicznej

  Prof. dr hab. inż. Tomasz Łodygowski     Politechniki Poznańskiej

                                                              Prof. dr hab. inż. Krzysztof Alejski

Patronaty konferencji KKB-9: 

                                                                        

 Komisja "Gleba a Zdrowie Czlowieka"           

Polskie Towarzystwo Gleboznawcze            


Sponsorzy wspierający konferencję: 

   Logotyp         

Patronat medialny: